VAJİNİSMUS DOKTORU

vajinismus doktoru20 yıllık psikolog geçmişimle vajinismus sorunu yaşayan danışanlara ağrı, acı kontrollü, acısız, ağzrısız, parmak egzersizi olmadan, çiftlere cinsel bilgilendirmeyle birlikte oyun terapilerini öğreterek eşler arasında oyun temelli korku, stres yaşamadan cinsel ilişkiye girememe problemleri için terapist vajinismus doktoru olarak psikolojik terapiler uyguluyorum.

Üniversite eğitimime Ankara Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümü okuyarak başladım sonra İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamladım.

Yeditepe üniversitesinden hipnoz eğitimi alarak, danışanlarımın ihtiyaç duyduğu aşamada hipnoterapistlik hizmeti veriyorum.

Psikolojik sorun yaşayan danışanlarda, gerekli vakalarda hipnozla terapi yaparak danışan uyanık vaziyette, çocukluk, ergenlik, yetişkinlik dönemlerinde yaşadığı travmatik olayların farkına varmasını, onlarla nasıl mücadele edeceğinde hipnoz terapisi kullanabiliyorum.

Vajinismus tedavisinde cinsel terapilerde oyun temelli eş uyumuyla parmak egzersizi olmadan çiftlerin eşiyle tam ilişkiye girememe rahatsızlığından kurtulmalarını sağlıyorum.

Geçmiş eğitim hayatım ve psikolog doktor deneyimimle danışan gizliliği prensibimle bu sorununuzu ve altında yatan sebepleri, çözüm yollarını sadece benle siz arasında kalacak şekilde kısa sürede çözüme kavuşturmanıza yardımcı oluyorum.

Evliliğin devamlılığı ve neslin devamına gerekli olan cinsellik aile hayatınızı yıpratmasın çünkü Vajinismus çözümü olan psikolojik bir sorundur.

Türkiyemiz gibi cinselliğin tabu olduğu ülkelerde cinsellikle 20'li yaşlarda tanışan siz gençler elbeteki yanlış, eksik anlatılanlar yüzünden korku, endişe ile eşinizden çekinebilirsiniz bu durum doğaldır çünkü şimdiye kadar cinsellik kötüdür, kimseyle konuşma, yapma, sevme gibi telkinler 20 yıldan fazla size aşılandı. Birgün herşeyi unut, şimdi sana özel olan ile konuş sonra üzerine cinsel birliktelik yaşa deniyorsa düşüncede panikleyip panik atak sonucu pelvik(Aşk) kaslarınızı sıkarak korku, endişeden mutlu bir birliktelik yaşayamayabilirsiniz.

Terapilerime katılırsanız öncelikle bildikleriniz, duyduklarınız, inandıklarınız üzerine konuşup doğru olanlar, hatalı bildikleriniz üzerine bir dizi cinsel eğitim alacaksınız.

Bu eğitimlerimizin devamında cinselliği evinizde cinsel oyunlar oynayarak ten, beden uyumu yakalatacağım.

Erkek'e eşine yaklaşım, ondan beklentilerine sabır, güven kazanma teknikleri öğreteceğim.

Terapilerde parmak egzersizleri kullanmayacağız ancak kısa sürede vajinismus'u yenmenizi sağlayacağım.

Bu süreçte doktor olarak erkek danışan için ereksiyon, erken boşalma sonucu penis, vajen birleşmesi tam olmayabilir bu durumdaki erkek danışanlarım için gerekli terapileri yapacağım.

Şimdi yapmanız gereken çok kolay buradan iletişim sayfama ulaşın, beni hemen arayın. İsterseniz formu doldurarak ücretsiz ön görüşmesi talep edin.

Eşler olarak sizler 30 dakikalık bilgilendirme seansına katılın, öncelikle tanışalım, sorularınızı sorun ve kurtulmak için seanslarınızı başlatalım.

20 Yıllık süreçte binlerce danışan vajinismus sorunundan kurtuldu. Hadi şimdi hemen bana ulaş sende kurtul.

TOP